Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15
9-15
8-12
(27.05)
9-14 (14., 21., 28.05)
8-12 (07.05)
8-12
(08., 15.05)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12
(20.05)
- - A405
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-12
(19.05)
- - - A405
Endoskoopilised uuringud Katrin Labotkin - - 8.30-14.30
(27.05)
- - A405
Günekoloog Malle Praks - 8-12
(05., 12.05)
8-12
13-15
(06., 13.05)
8-12
13-16
(07., 14.05)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu - 8-10
13-16
(12., 26.05)
10-12
13-16
(06., 20.05)
8-12
(14., 21., 28.05)
8-12
(08., 22.05)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(04., 11., 18., 25.05)
8-12
(05., 19.05)
8-12
(13., 27.05)
8-10
13-16
(07.05)
10-12
13-16
(15., 29.05)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(04., 11., 18., 25.05)
- 8-12
13-16
(20.05)
8-12
13-16
(21., 28.05)
8-12
13-16
(29.05)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(05., 19.05)
- -
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
(13., 20., 27.05)
- -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16 8-14
(08., 15., 22., 29.05)
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14 - - 9-14
(08., 15., 22., 29.05)
Kirurg Jaan Kõiv 9-15
(11., 18., 25.05)
- - - 9-15
(29.05)
Kirurg Tiidrek Koemets - - - 9-15
(14.05)
9-15
(08., 15., 22.05)
Kirurg Andres Tiit 9-15
(04.05)
9-15
(05., 12., 19., 26.05)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15
(07., 21., 28.05)
-
Kirurg Enno Kase - - 9-15
(06., 13., 20., 27.05)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 9-13
(21., 28.05)
9-13
(15., 29.05)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15
9-15
(07., 14.05)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12 - 12-15 - -
Lastearst Maarja Kärsin 13-14 alates 18.05
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-17
(11., 18., 25.05)
15-17
(12., 19., 26.05)
- - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15
(04., 11., 18., 25.05)
9-14 9-15
(06., 13., 20., 27.05)
10-16 9-15
(08., 15., 22.05)
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - - -
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14
(11., 25.05)
9-14
(19.05)
- - 8.30-15
Neuroloog Pille Murumaa - - 8.30-15
(06., 20.05
- -
Neuroloog Aili Orula - 8-14 - 8-14 -
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- - - - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(05., 12.05)
- - 8-16
(08., 15.05)
Noorte nõustaja Tiia Helve - - - - -
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - - - -
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(korduvad patsiendid)
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15.30 8.30-15 8.30-15 viibib eemal alates 27.04
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - 9-15.30 - - - viibib eemal
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - -
Reumatoloog Annika Valner - - - - -
Reumatoloog Mart Kull - - - 12-16
(21.05)
-
Silmaarst Kadri Põder 8-14 8-14 8-14 8-14 8-14
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Diana Letjutšaja - - - - -
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(21., 28.05)
-
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - - - -
Taastusravi arst Mare Koort - - 9-12
(13., 20., 27.05)
8.40-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-12 - - - 10-12
(08., 15., 22., 29.05)
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - - 9-11 -
Uneraviõde Ketlin Veeväli 9-13 - - - -
Uroloog Tõnu Juul - - - - -
Vaimse tervise õde(täiskasvanud) Eve Aavik 9-15
(04.05)
- 9-15
(13., 20., 27.05)
9-15
(14., 21.05)
9-15
(08.05)